Dörtyol  İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce halkımızın güven ve  huzuru  ile  mal ve can güvenliğinin   korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
 
      Bu doğrultuda;
 
►İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce, Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti ve Kaçakçılığı yapma faaliyetlerinin önlenmesi ve şüphelilerin yakalanmasına  yönelik çalışmalar gece ve gündüz devem etmektedir.
Alınan bir istihbaratın değerlendirilmesi  neticesinde, Numune Mahallesi Hastane Altı 3 nolu sokak   üzerindeki A.A (37)  bir ikamette  yapılan aramada kullanıma hazır  2.542 kg. esrar maddesi ele geçirilmiş. Soruşturmaların derinleştirilmesinin ardından A. A ila bağlantılı olduğu değerlendirilen Payas İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde H. L (32) nin yapılan ikamet aramasında 155 gr esrar maddesi, aynı mahalle Mehtap sokak üzerindeki H.K (37) nin ikametinde yapılan aramada  ise boyları 20 ile 1.80 cm arasında değişen 56 kök dişi hint keneviri ele geçirilmiştir.
3 şahısta yakalanmış olup Dörtyol Cumhuriyet Başsavcılığınca Tahkikatları sürmektedir.
 
   İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve  istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca, vatandaşlarımızın huzur ve güveni için özveri ve uyum içerisinde görev icra edilmekte olup, bu güne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız  kararlık ve ciddiyetle devam edecektir.
      Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
DÖRTYOL KAYMAKAMLIĞI 
 
Adres :Abdi İpekçi Cd.DÖTYOL
Telefon :0 (326) 712 12 20
Fax :0 (326) 712 18 23
E-Posta :dortyol@icisleri.gov.tr
 
 
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.